Odbitki

Odbitki Zamów odbitki!

Wywołujemy najwyższej jakości odbitki, które wykonywane są na najlepszym minilabie cyfrowym Noritsu 3202. Zdjęcia są wywoływane w tradycyjnym procesie chemicznym, co zapewnia ich najwyższą jakość i trwałość. Wielu z nas ma konserwatywne podejście do zdjęć - nie zawsze odpowiada nam przeglądanie slajdów na ekranie komputera. Papier jest też zdecydowanie bezpieczniejszy niż dysk, który w najbardziej nieoczekiwanym momencie może odmówić posłuszeństwa. Wywołanie zdjęć to nadal najbezpieczniejszy sposób, by zachować najważniejsze chwile naszego życia i wrócić do nich nawet po wielu latach. Na życzenie klienta dokonujemy korekcji kolorystycznych bez żadnych dopłat.
Wywoływanie zdjęć przez internet jeszcze nigdy nie było tak proste - sprawdź naszą nową aplikację do przesyłania zdjęć!

Kadrowanie zdjęć

Jeśli zdjęcia posiadają inne proporcje boków (stosunek długości do wysokości obrazu ) niż standardowe odbitki, nie jest możliwe wykonanie fotografii, która będzie całkowicie pokryta obrazem i jednocześnie przedstawi wszystkie informacje zawarte w pliku (czyli całość zdjęcia). Przykładowo: kwadratowego pliku nie da się w ten sposób naświetlić na prostokątnej kartce.

Z tej sytuacji istnieją dwa wyjścia:

1) pomniejszenie obrazu, aby w pełni zmieścił się on na wykonywanej odbitce. W związku z różnicą proporcji boków, jedynie część kartki papieru będzie naświetlona. Pozostały obszar zdjęcia pozostanie biały. Obraz zawsze umieszczany jest centralnie, a dwa białe pasy wystąpią od góry i dołu zdjęcia, albo po jego bokach. Metoda ta nazywana jest pełnym kadrem.

2) powiększenie obrazu, aby w pełni zakrył powierzchnię papieru. W związku z różnicą proporcji boków część obrazu wypada poza kartką i nie jest uwieczniana na odbitce. Dochodzi więc do wykadrowania obrazu, odcięcia jego nieproporcjonalnej części. Metoda ta nazywana jest pełnym papierem.
Kadrowanie zdjęć Kadrowanie zdjęć