Fotoksięgi

Kolekcja Akryl

Fotoksięga to ekskluzywny fotoalbum fotograficzny, który stanie się wspaniałą pamiątką na długie lata. Ślub, chrzest dziecka, komunia czy rocznica – każda z tych ważnych uroczystości może zostać zatrzymana na kartach eksluzywnej fotoksięgi. Nasze fotoksięgi charakteryzuje wysoka jakość i ręczne wykonanie. Do każdego fotoalbumu podchodzimy w sposób indywidualny – jest dopasowywany do potrzeb i oczekiwań Klienta. Fotoksięgi wykonywane są z najwyższej klasy materiałów, pochodzących od włoskich i szwajcarskich dostawców.

Przez wiele lat pracowaliśmy nad technologią produkcji naszych albumów. Efektem tych prac są obecnie oferowane przez nas fotoksięgi – wykonywane ręcznie z zachowaniem najwyższej staranności. Pierwszym etapem tworzenia ksiąg jest wywołanie zdjęć – pracujemy na najnowocześniejszych minilabach cyfrowych firmy Noritsu, która od wielu lat jest liderem w świecie fotografii cyfrowej. Najlepsza jakość zdjęć jest możliwa także dzięki papierowi, na którym są one wywoływane, a także nowoczesnej i ekologicznej chemii fotograficznej. Wszystkie te elementy sprawiają, że Wasze fotoksiągi zawsze są najwyższej jakości.

Gama oferowanych przez nas fotoksiąg powiększa się z każdym kolejnym miesiącem. Staramy się odpowiadać na potrzeby naszych wymagających Klientów. Kilka razy w roku pojawiają się nowe kolekcje naszych fotoalbumów, pracujemy także nad poszerzaniem kolorystkich i materiałów, z których wykonywane są okładki. Każda fotoksięga, która wychodzi spod naszych rąk jest jedyna w swoim rodzaju – na jej kartach zostają zatrzymane najpiękniejsze momenty naszych Klientów.

Standardowa gramatura jednej rozkładówki to 800g/m2 - grubość około 1 mm. Pogrubiona rozkładówka ma 1200g/m2 -  grubość około 1,4 mm. Pogrubione strony dostępne są w fotoksięgach, które mają maksymalnie 17 rozkładówek. Klient samodzielnie wybiera ilość rozkładówek, rozmiar fotoksięgi, a także kolor i materiał, z którego wykonana jest okładka.