Albumy tradycyjne Classic

Kolekcja Classic Skonfiguruj swój album!

Albumy tradycyjne to połączenie klasycznej elegancji i prostoty. Każdy z naszych fotoalbumów tradycyjnych to rękodzieło, któremu poświęcamy bardzo dużo uwagi. Wnętrze albumu składa się z grubych kart i przekładane jest eleganckim pergaminem. Zdjęcia umieszczane są samodzielnie przez Klienta za pomocą specjalnych przyklejców. Każdy album jest jedyny w swoim rodzaju i unikatowy, a po uzupełnieiu go zdjęciami staje się wspaniałą pamiątką na lata.

Przy zakupie albumu tradycyjnego Klienci samodzielnie wybierają okładkę z dostępnych kolekcji, a także liczbę kart (20, 30, 40 oraz 50) oraz ich kolor (czarny bądź écru). Fotoalbumy tradycyjne produkowane są rozmiarze 30x30 (po rozłożeniu 30x60cm).

Tradycyjne połączenie ekoskóry i wysokiej jakości przekładek. Albumy tradycyjne z kolekcji Classic to ponadczasowe piękno i elegancja, które nie przemijają. W kolekcji Classic znajduje się kilkadziesiąt kolorow ekoskór i innych materiałów (jak m.in. płótna naturalne), którymi może zostać oprawiony zamawiany album.

Dostępne formaty

Dostępne kolory okładki

Dostępne rodzaje okienek